calin
20 اسفند 1401 - 17:15

فعالیت‌های فرودگاه حلب پس از سه روز توقف به وضعیت عادی بازگشت

شبکه المیادین گزارش داد که فعالیت های فرودگاه بین المللی پس از سه روز توقف در نتیجه تجاوز اخیر هوایی رژیم صهیونیستی به وضعیت عادی بازگشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، در سه روز اخیر پس از حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی علیه فرودگاه بین المللی حلب، فعالیت های این فرودگاه به طور کامل متوقف شده بود.

منابع محلی امروز شنبه از فرود دو فروند هواپیما در فرودگاه بین المللی حلب خبر دادند. براین اساس پس از این رخداد، فعالیت ها در فرودگاه بین المللی حلب به وضعیت عادی بازگشته است.

گفتنی است در شرایطی که دولت و مردم سوریه همچنان با آثار و تبعات زلزله در مناطق شمالی این کشور درگیر هستند، شبکه المیادین بامداد سه‌شنبه گذشته اعلام کرد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی فرودگاه بین‌المللی حلب سوریه را هدف قرار داده اند.

وزرات دفاع سوریه نیز با انتشار بیانیه‌ای ضمن تأیید حمله هوایی رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین‌المللی حلب اعلام کرد که فرودگاه از سرویس خارج شده است.

در پی این رخداد، وزارت خارجه سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ما درباره عواقب ادامه ارتکاب این جنایات به اسرائیل هشدار می‌دهیم و از جامعه بین المللی می‌خواهیم که این حملات را محکوم کند و برای پایان دادن به این تجاوزات که تهدیدات و خطرات بیشتری را برای امنیت و صلح در منطقه و جهان به دنبال دارد، تلاش کند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1086593