calin
20 بهمن 1401 - 14:31

سرگردانی مسافران ایلامی در تهران

صبح امروز پرواز ساعت ۶:۲۵ هواپیمایی آسمان از تهران به مقصد ایلام پس از سوار کردن مسافران پرواز را لغو کرده است.

جواد یگانه مدیر فرودگاه شهدای ایلام در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ایلام، از لغو پروازهای صبحگاه امروز ایلام به تهران خبرداد و گفت: یخ‌زدگی و لغزندگی باند فرودگاه شهدای ایلام باعث لغو این پرواز شد.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام خاطرنشان کرد:در صورتی که هوا برای امروز و فردا آفتابی باشد، یخ‌زدگی سطح باند از بین می‌رود و شرایط برای نشست و برخواست هواپیما میسر می‌شود.

به گفته یگانه، در حال حاضر تیم‌های برف‌روب مشغول پاکسازی برف و یخ باند فرودگاه هستند و مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه برای اطمینان از لغو یا برقراری پرواز خود با سامانه 199 تماس بگیرند.

اما تماس شهروندان ایلامی از فرودگاه مهرآباد تهران با خبرگزاری تسنیم در ایلام حکایت از آن دارد که صبح امروز پرواز ساعت 6:25 هواپیمایی آسمان از تهران به مقصد ایلام پس از سوار کردن مسافران پرواز  لغو شده است.

شهروندان تماس گیرنده مدعی آن هستند که، کادر پرواز دلیل عدم پرواز هواپیما را یخ زدگی باند فرودگاه ایلام و شرایط نامساعد برای فرود عنوان کرده اند و خدمه پرواز از مسافران خواسته اند که هواپیما را ترک کنند.

اما مسافران نیز بدلیل عدم هماهنگی قبلی و به نشانه اعتراض همچنین کنسل شدن برخی از پروازها در هفته اخیر حاضر به ترک هواپیما نیستند.

انتظار شهروندان ایلامی سرگردان در فرودگاه مهرآباد آن است که مسئولان برای این وضعیت چاره اندیشی کنند.

انتهای پیام/180/

 

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029726